Pousada Dos Cuiabas
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Pousada Dos Cuiabas Tiradentes hotel beschikt over 6 kamers en ligt op 25-minuten wandelafstand van de Igreja de Santo António.
Het hotel heeft een eersteklas ligging binnen een paar straten van de Igreja Nossa Senhora do Rosário dos Pretos. Dit hotel bevindt zich tevens op 1 km van het Cultureel Centrum Yves Alves in Tiradentes. Tot de nabijgelegen culturele attracties behoort de Sao José Fontein binnen 30 minuten wandelen vanaf Pousada Dos Cuiabas. Het pand is direct verbonden met Tiradentes treinstation, dat op maar 1 km verderop. Ligt.
Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
Dit hotel in Tiradentes biedt dagelijks een buffet ontbijt. Plataforma do Sabor is op een korte afstand van dit pand in Tiradentes.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Toegangssleutel
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is het dichtstbijzijnde treinstation bij comfortabele Pousada Dos Cuiabas hotel?
Het dichtstbijzijnde treinstation is Tiradentes, op ongeveer 20 minuten te voet van comfortabele Pousada Dos Cuiabas hotel. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Pousada Dos Cuiabas hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Dos Cuiabas hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Pousada Dos Cuiabas hotel?
Je kunt met je huisdieren logeren in Pousada Dos Cuiabas hotel.